• Pokračovanie dištančného vzdelávania

• Oznamujeme žiakom a rodičom, že vzdelávanie žiakov I. stupňa ZŠ pokračuje dištančnou formou aj v týždni od 25.1. do 29.1.2021, vzhľadom na epidemiologickú situáciu na Slovensku rozhodnutím ministerstva školstva.

Ďalšie pokyny o nástupe žiakov do školy, o testovaní rodičov, žiakov a zamestnancov školy, budú zverejnené na stránke školy podľa pokynov ministerstva školstva a zriaďovateľa školy.

• Polročné vysvedčenie

• Výpis známok za 1. polrok šk. roka 2020/2021

Podľa usmernenia MŠVVaŠ k vydávaniu výpisov hodnotenia za 1. polrok šk. roka 2020/2021 a na základe rozhodnutia pedagogickej rady zo dňa 21. 1. 2021 bude výpis hodnotenia žiakom vydaný osobne až v dobe návratu žiakov do školy.

• Pokračovanie v dištančnom vzdelávaní

• Oznamujeme žiakom a rodičom, že vzdelávanie žiakov I. stupňa ZŠ pokračuje dištančnou formou aj v týždni od 18.1. do 22.1.2021, vzhľadom na epidemiologickú situáciu na Slovensku rozhodnutím ministerstva školstva.

zdroj: minedu.sk - https://www.minedu.sk/distancne-vzdelavanie-pokracuje-aj-buduci-tyzden/