• Jarné prázdniny od 22.2. - 26.2.

Nástup do školy 1.3. (pondelok)

Prajeme príjemné prežitie jarných prázdniny v plnom zdraví, plných oddychu a príjemných chvíľ.

kolektív ZŠ Lada.

• Návrat žiakov k prezenčnému vyučovaniu

• Podľa nariadenia MŠVVaŠ je od 8.2. 2021 možný návrat žiakov 1. stupňa do škôl -  k prezenčnému vyučovaniu.

Od 8. februára 2021 prebehne v súlade s Covid automatom a rozhodnutiami epidemiológov otvorenie MŠ, 1. stupňa ZŠ, špeciálnych škôl a končiacich ročníkov na SŠ (ak nerozhodne RÚVZ inak).

Na základe uznesenia vlády a vyhlášky ÚVZ bude potrebný negatívny test pedagogických a nepedagogických zamestnancov a  1 zákonného zástupcu žiaka.

zdroj: https://www.minedu.sk/navrat-do-skol-2021-aktualizovany-k-8-2-2021/

• Pokračovanie v dištančnom vyučovaní

• Oznamujeme žiakom a rodičom, že vzdelávanie žiakov I. stupňa ZŠ pokračuje dištančnou formou aj v týždni od 1.2. - 5.2., vzhľadom na epidemiologickú situáciu na Slovensku rozhodnutím ministerstva školstva.

Ďalšie pokyny o nástupe žiakov do školy, o testovaní rodičov, žiakov a zamestnancov školy, budú zverejnené na stránke školy podľa pokynov ministerstva školstva a zriaďovateľa školy.