• Vystúpenie žiakov k Dňu matiek na Obecnom úrade v Lade

• MAMA: „M“ znamená milión vecí, ktoré som od teba dostala.

„A“ za všetky „áno“, ktoré si mi darovala.

„M“ znamená milovať, čo si ma naučila a celý život si ma bezpodmienečne milovala.

„A“ je tiež začiatok našej abecedy – ľúbim ťa, šepkám ti, nie však naposledy.

• Projekt MODULY - O2 Športová akadémia Mateja Tótha

• Naša škola sa tento školský rok zapojila do športového projektu Moduly. Žiaci cvičia pod vedením skúseného trénera, ktorý im pripravuje na každý týždeň rôzne hry, súťaže a aktivity. Žiakom sa športová príprava veľmi páči a tešia sa na každé ďalšie športové aktivity.

• DEŇ MATIEK

• Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým  mamičkám - majú svoj deň. Tento rok pripadol tento krásny deň na 8. mája. V tento vzácny deň by nemala chýbať ani básnička od srdca.

Všetky kvety do rúk mamy skladám ako drahokamy.

Za jej lásku, plnú nehy, za zelené detské brehy.

Za jej štedrosť, starosť v hlave,

za dni šťastné, za dni hravé,

za rozprávky nad kolískou,

za to, že vždy stojí blízko.

Mamičkám prajeme všetko najlepšie ku Dňu matiek.

• Tvorivé dielne ku DŇU MATIEK

• Prípravy na DEŇ MATIEK v plnom prúde. Šikovný žiaci vyrábali pre svoje mamičke krásne srdiečka a nezabudni ani na pozdrav. Takýmto spôsobom sa žiaci chceli poďakovať svojim mamičkám za lásku, opateru a starostlivosť.