• Návrat do školy

• Po dištančnom vyučovaní a jarných prázdninách sa žiaci opäť vrátia do školslkých lavíc.

Veríme, že sa 28. 2. 2022 (pondelok) stretneme v plnom zdraví, oddýchnutí a plní energie a síl do učenia.

Prosíme zákonných zástupcov o pretestovanie žiakov Ag testami, vyplniť a doručiť formulár o bezpríznakovosti žiaka.

• Dištančné vyučovanie

• Vážení rodičia,

oznamujeme Vám, že po konzultácii s RÚVZ, z dôvodu výskytu pozitivity na COVID-19 sa na ZŠ Lada vzťahuje karanténa od 16. 02. 2022 do odvolania. Žiaci v karanténe sa budú vyučovať dištančne podľa dohody s vyučujúcimi. Stravníci sú automaticky odhlásení z obedov.

Prosíme rodičov, aby pri nástupe žiakov do školy vyplnili písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti a pretestovali deti samotestami.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme pevné zdravie

• Polročné prázdniny

• Výspisy polročného vysvedčenia sú rozdané a žiaci si zaslúžia za svoju prácu počas prvého polroka krátky oddych.

Polročné prázdniny 4. 2. 2022 (piatok)

Nástup do školy 7. 2. 2022 (pondelok)

Želáme príjemné strávenie prázdninového dňa.